101. Sure Kâri’a Suresinin Sırları

  1. Sure Kâri’a Suresinin bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 11 Ayetten meydana gelen Sure 30 kelime 152 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 1.800 adet Ulvi ve Süfli hadim görev yapmaktadır.

– Kâri’a Suresinin dargınları barıştırmak gibi bir özelliği mevcuttur. Şöyle ki Perşembe gecesi saat 12’den sonra 77 kere ve Cuma gecesi’de 77 kere okunmalı ve dargınlığın bitmesini istediği kimselere binaen, falan oğlu ve ya kızı falan, falan oğlu ve ya kızı falan ile arası sımsıkı olsun dargınlıkları bitsin diye dua edilmeli ve sonucu sadece izlemelidirler.

– Aynı şekilde eşler arası iyi olsun kırgınlıklar bitsin diye yukarıda ki formül uygulanmalıdır.

– Kâri’a Suresinde Kıyametin dehşeti ve hazırlıksız olanların akibeti paylaşılmaktadır. Aynı şekilde Cennet boyutundan da bahsedilmektedir. Hiç olmaz ise haftada bvir bu mübarek sSureyi okuyun Ahiret hayatınıza büyük ölçüde katkıda bulunun. Okunması hayli sevap olan ve size bir çok getirisi olacak bu mucize Sureden fayda görmeniz umudu ile.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum, medyum kuran, medyum büyü, medyum kuran ayetleri, medyum kâria asuresi, medyum kuran tılsımı, kuran tılsımlaması, kuran ayetlerinin özellikleri, kuran ile etkileme,sure ile tılsımlama, kuran ile büyü, kuran ile eşler arasını düzeltme, ahiret hayatı için sure, dargınları barıştırmak için sure, eşler için sure, küskünleri barıştırmak için sure,
error: Content is protected !!