103. Sure Asr Suresinin Sırları

  1. Sure olan Asr Suresinin bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 3 Ayetten meydana gelen Sure14 kelime 68 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 816 adet Ulvi ve Süfli hadim görev yapmaktadır.

– Sıkıntılı bir İnsansan ve stres ile başa çıkmakta zorlanıyorsan Asr Suresini her gün Akşam ezanından sonra 70 defa okumayı kendine adet edin. Göreceksin ki kısa zamanda bu sorunlar Allah’ın izni ile ortadan kalkacak.

– Bilinir ki çocuklar sıklıkla ateşlenir ve bizi endişeye sevk ederler. Asr suresinin İnsan üzerinde ki en büyük özelliklerinden birisi ateşe tutulmuş olan kimseye okunursa biiznillah bu sıkıntısından kurtulur. Ama önce doktor gözetimini de ihmal etmemelisiniz.

-Gece emniyet ile sabaha ulaşmak maksadı ile uyumadan evvel bulunduğunuz odanın kapısınınj kilit deliğine 4 defa okumanız lazım gelmekte. Bu sayede huzur ile sabaha ulaşır ferahlık bulursunuz.

-Kısa zamanda büyük sevep kazanmaya vesile bir sure olduğundan Asr suresini gün aşırı en az 7 kere okuyunuz ve ahiret hayatınızı zenginleştiriniz.

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum ve kuran ayetleri, medyum ve asr suresi, asr suresinin özellikleri, asr suresi hakkında bilgi, asr suresi tılsımı, asr suresi havas özellikleri, asr surei ile yapılan tılsımlamalar, büyük sevep kazanmak için sure,emniyette uyumak için sure, çocuklarda ateş için sure, sıkıntı için okunacak sure, kuran ve medyumö, medyum kam kuran ayetlerinin sırları,

 

error: Content is protected !!