104. Sure Hümeze Suresinin Sırları

  1. Sure olan Hümeze Suresinin bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 9 Ayetten meydana gelen Sure 33 kelime 133 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 1.596 adet Ulvi ve Süfli hadim görev yapmaktadır.

 .Şöyle ki akşam ezanından hemen sonra 221 defa Hümeze Suresini okur dedikodunu yapanların üzerine gıyaplarında gönderirsen sana karşı olan bu huylarından vazgeçerler.

 . Surenin en çok bilinen özelliklerinden olan dedikoducuların hakkınızda yaptıkları dedikoduları önlemek maksadı ile kullanılmasıdır.

  • Çok nazar alan bir kimse bu mübarek Sureyi günde 7, 9 veya 11 kere okumalı, sonrasında ellerine üfürüp vücudunu mes etmelidir.

  • Evlatlarınıza okuyup üzerlerine üfürün çok tesirlidir. Üzerlerine hiç nazar isabet etmeyecektir.

  • Dünyalık isteyip peşinden koşmaktan yoruldu isen şu formülle bu istediğine kavuşabilirsin. Her sabah uyandığında bir bardak suya 1 Yasin 7 Hümeze Suresi, 1 Yasin 1 Hümeza Suresibunu 7 kere ntekrarla. Her okuduğun Yasin ve Hümeze Suresinden sonra 1 bardak suya üfür. Yine okumalar bitince hemen bu suyu sen bilirsin sadace sen Allah’ım de ve bu suyu iç. Hayatında ki değişiklikleri gözlemle ve yine sadec Allah’a hamd et.

Her An Dua İle Kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: hümeze suresi’nin sırları, hümeze suresi havas içeriği, hümeze suresi özellikleri, hümeze suresi ve medyum kam, hümeze suresi tılsımı,Dedikodu için ayet, 

               

error: Content is protected !!