105. Sure Fil Suresinin Sırları

  1. Sure olan Fil Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 5 Ayetten meddana gelen Sure 10 kelime ve 96 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 1.152 adet Ulvi ve Süfli hadim görev yapmaktadır.

– Eğer ki düşmanın olduğunu ve sana zarar vereceğini bekliyor isen bu mübarek Sureyi 2.304 defa okuman ve üzerlerine havale etmen gerekir. Unutma ki haksız yere okur isen büyük vebal alırsın.

– Eğer gerçekleşmesini istediğin bir dileğin var ise Fil Suresini 7 gün ara vermeden 1.152 defa okuman icap eder. Göreceksin ki kısa zamanda istediğine nail olacaksın.

– Sabi çocukların üzerine ara vermeden 41 gün 116 defa okuyup kulaklarına nefes edersen müthiş bir idrak ve kapasite ile ileride ki hayatlarını sürdürürler.

–  Eşiniz ile veya sevdiğiniz bir kimse ile bir sürtüşme yaşadığınızda ona belli etmeden işaret parmağınız ile 22 defa bu sureyi okur iseniz aranız hemen düzelir.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum, medyum kam, kuran ve kam büyüleri, fil suresinin sırlarıl, fil suresinin özellikleri, fil suresi hakkında bilgi, fil suresi havas içeriği, medyum ve kuran, medyum kam kuran ayetleri, medyum kam kuran sırları, 105. sure filsuresi tılsımları, eşiniz ile tartıştığınızda okunacak sure, sabi çocuklar üzerine okunacak sure, dilek için okunacak sure, düşmana karşı okunacak sure,

error: Content is protected !!