106. Sure Kureyş Suresinin Sırları

  1. Sure olan Kureyş suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 4 ayetten meydana gelen sure 17 kelime ve 73 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 876 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

– Bir yere kısa vadeli yolculuk yapmadan evvel halisane niyetle bu sure 7 ve Ayetel Kürsi suresini 9 defa okursanız biiznillah hanenize geri dönene kadar emniyette olursunuz.

– Her gün sureyi 7 veya 9 kere okumayı adet edinen kimse ebediyen fakirlik yüzü görmez.

– Her türlü iç hastalıktan kurtulana kadar günlük 7 defa okumayı adet edinen kimse bu dertten kurtulur Allah c.c.’hu tekaddes hz sayesinde.

– Mutfağınıza girerken bu sureyi okumayı adet edinirseniz müthiş berekete sebebiyet olur.

– Vesvese sahibi kimse yağmur suyuna 77 defa okuyup nefes ederse ve bu sudan içerse bu illetten biiznillah kurtulur. Başkası da bu kimse için okuyabilir, vesvese sahibi kimse şifa niyeti ile bu sudan içmelidir.

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum ve kuran, medyum kam kuran, medyum kam kuran ayetleri, kureyş suresinin sırları, kureyş suresinin havas’ı, kureyş suresi hakkında bilgi, kureyş suresi özellikleri,yolculuk yapmadan okunacak sure, fakirlik için okunacak sure, fakir olmamak adına okunacak sure, mutfakta okunacak sure, berekete vesile sure, vesvese için okunacak sure,

 

error: Content is protected !!