107. Sure Maun Suresinin Sırları

  1. Sure olan Maûn Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 7 ayetten meydana gelen sure 25 kelime ve 125 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 1.500 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

– Sakar olan ve her yaptığı işte başına kaza gelen ve yaptığı iş hayırlı ve nihayetle sonuçlanması için Maun suresini 3 defa okuyup işe başlarsanız çok faydasını görür bu dertlerden ve sakarlık belasından kurtulursunuz.

– Yeni doğan sabi bebeklerin üzerine 41 defa okunursa hayırlı bir evlat olmasının yanı sıra çeşitli sıkıntılardan ve dertlerden korunmuş olur.

– Bir topluluğa hitap etmek istediğiniz vakit önce bu sureyi okup sonrasında söze başlarsanız sözlerin çok tesirli olur.

– Sözünüzün geçerli olması için bu sureyi ders edinin her gün3, 7 veya 11 defa okunmalıdır.

– Yardıma muhtaç olduğun anlarda 3,5 veya 7 defa okumak icap eder ve faidesini görürsün.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

aranma motoru etiketleri: kuran surelerinin sırları, kuran ve medyum, maun suresi vemedyum, medyum , medyum kam, kuran-ı kerimin sırları,yardıma muhtaçlık için sure, sözünüzün geçerli olması için sure, topluluk önünde sayılmak için sure, yeni doğan bebekler için sure, korku için sure, sakarlık için sure, maun suresinin havas içeriği, maun suresinin özellikleri,

error: Content is protected !!