109. Sure Kafirun Suresinin Sırları

  1. Sure olan Kafirun Suresinin bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 6 Ayetten meydana gelen sure 26 kelime ve 94 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 1.128 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

Kafirun Suresinin Sırları arasında şunlar yer almaktadır.

  • Kafirun Suresi öyle bir suredir ki Kur’an-ı Kerim azimüşşanın 4’te 1’ine eşdeğerdedir.

  • Uyumadan evvel muhakkak okuyunuz şayet ki Şeytan sizinle bu sayede uğraşamaz ve bilinçaltı ruhsal döngünüzü bozamaz.

  • Eğer ki etrafınızda ölüme yakın ölüm döşeğinde olan bir kimse varsa ona yakın bu Sureyi okuyunuz, okuyunuz ki İmanına bu mübarek sure yardımda bulunsun.

  • Peygamberimiz her sabah namazının sünnetinin ilk rekatında her zaman Kafirun suresini okurdu, sizde bu güzel sünneti inşallah değerlendirin.

  • Her kim ki uyumadan evvel Kafirun Suresini yatağa geldiği vakit kıbleye karşı 79 defa okur ve sağ tarafı üzere uyumaya çalışırsa istediği ve niyet ettiği her ne ise rüyasında onu görür.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum ve kuran, medyumlar ve kuran, kafirun suresinin sırları, kuran suresinin sırları, kuran-ı kerim ve tılsımları, uyumadan evvel okunması gereken sure, rüyada görmek için sure, okunması sünnet olan sure, ölüme yakın kimseye okunacak sure, kafirun suresinin sırları,

error: Content is protected !!