110. Sure Nasr Suresinin Sırları

  1. Sure olan Nasr Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 3 Ayetten meydana gelen sure 17 kelime ve 77 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 924 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

Nasr Suresinin Sırları arasında şunlar yer almaktadır.

  • Bir kere bilinmelidir ki Nasr suresi Kur’an-ı Kerim azimüşşanın dörtte birine denktir. Dört kere okumak bir hatim yapmaktadır, dolayısı ile sıklıkla okuyun.

  • Rızkın ve bereketin çoğalmasına vesiledir. Deneyin yanlımadığınızı göreceksiniz.

  • Saygın ve itibarlı olmak adına bu Sureyi kendinize ders edinin. Göreceksiniz ki kısa sürede çok iyi bir konuma ulşacaksınız.

  • Kıymet ve paha olarak değerli olan ve her kimseden sakındığınız olan şeyin üzerine 786 defa okuyun. Önce Allah deyin ve o şeyin nasıl korunduğuna şahitlik edin.

  • Size sadece Dünyalık seyler ve menfaati için yanaşan kimseye bu sureyi 1111 defa okuyup ona havale edin ve size olan maneviyatını müşahede edin.

Nasr Suresinin Okunuşu:

BismillahirRahmanirRahıym

Naszâ câe nasrullahi vel’feth

Veraeytennase yedhuune fiydinillahi efvaca

Fesebbih bihamdi Rabbike vestağfirh, innehu kane tevvaba.

Medyum Kam

arama motoru etiketleri:kur’an surelerinin sırları, nasr suresinin sırları, bereket için dua, rızık için dua, bereket için ayet, rızık için ayet, medyum ve kuran, medyum ve sure sırları, kuran ile sırlı dualar, medyum kam,

error: Content is protected !!