112. Sure İhlas Suresinin Sırları

 

  1. Sure olan İhlâs suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 4 ayetten meydana gelen sure 15 kelime ve 47 harften oluşmuştur. Aynı zamanda surede 564 adet ulvi ve süfli hadim görev yapmaktadır.

İhlas Suresininin Sırları arasında sürekli okuyan büyük sevap kazanır, lakin bu surenin ecri Kur’an-ı Kerim azim üş şanın 3’te 1’ine denk gelmektedir.

– Günahların affı için, 12, 50, 100, 200, 1000 kere okunmalıdır.

– Her eve girdiğin vakit önce 3 salavat-ı şerif sonra 3 defa İhlas suresi okunursa okunan hanede müthiş bereket olur.

– Sevap boyutu neticesinde her namazınızda İhlas Suresine yer vermeniz dolayısı ile büyük bir sevap kazancına erişirsiniz.

– Manevi anlamda kendinizi huzursuz hissediyorsanız ara vermeden 1.000 defa okumanız ile iç huzura kavuşursunuz.

– Evinizden çıkarken 11 kere İhlas Suresini okuyup vücudunuzu mes ederseniz tekrar hanenize kavuşuncaya kadar Allah c.c.’hu size görünmez zırh giydirir.

– Hem Dünyada hem ahirette mutlu olmak için tesbih edinip okunması icap eden Havas içeriği zengin bir Suredir.

– Gün içerisinde okumayı adet edinen kimseye inanılmaz derecede Dünyalık verilir ve o kimseye zenginlik kapıları ona açılır.

– Güzel ve mutlu bir izdivaç yapmak isteyen buna niyet edip 41 gün 1.000 er defa okursa bu süre zarfında istediği gibi bir izdivaç gerçekleştirir.

– Bir musibet ve şerrin defi için 11 gün 5 vakit süresinde her namazının ardından 11 kere okunması şerrin defi için çok tesirlidir.

– Cumartesi gecesini Pazar sabahına bağlayan vakitte 1.000 defa okuyup bir dilekte bulunursanız istediğinize kısa sürede kavuşursunuz.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: kuran’ın sırları, kuran tılsımı, kuran ve büyü, kuran ve sihir,kuran ile büyüleme, kuran ile tılsımlama, kuran ile dilekte bulunma, kuran ile musibetlere karşı sure, evlenmek için kuran suresi, dünyalık için kuran suresi, zenginlik için kuran suresi, evden çıkarken kuran suresi, maneviyat kazanmak için kuran suresi, bereket için kuran suresi, ihlas uresi özellikleri, ihlas suresi ne için okunur,

 

error: Content is protected !!