89. Sure Fecr Suresinin Özellikleri

  1. Sure Fecr Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 30 Ayetten meydana gelen Sure 139 kelime 597 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 7.164 adet Ulvi ve de Süfli hadim görev yapmaktadır.

– Hayatında 7 defa ard arda Fecr Suresini okuyana kötülük ve bela ilişmez, muhakkak denemeli kendini sigortaya almalısın.

-Mobing iş yaşantısının olmazsa omazıdır, bu gibi bir şikayetin söz konusu ise bundan kurtulmak için 15 defa ard arda bu Sureyi okuman icap eder.

– Eşinin şiddetinden yakınıyor ve bir çare bulamıyor isen bir bardak suya 45 defa Fecr Suresini oku ve Eşinin yattığı uyuduğu yatağın etrafına bu suyu gün aşırı serpele, göreceksin ki zorbalığı ortadan kalkacak ve sana gayet iyi bir eş olacak.

Her An Dua İle Kalın

Medyum Kam

Arama motoru etiketleri: medyum, medyum kam, kuran ayetlerinin sırları, medyum ve kuran, medyum telefonu, medyum 05302560725, fecr suresinin özellikleri, fecr suresi havas içeriği, fecr suresi ne için okunur, fecr suresi hakkında, fecr suresi medyum kam,medyum ara, medyum bul, etkili medyum, ünlü medyum, cinci medyum, garantili medyum, kesin sonuçlu medyum, medyumlar arasında medyum kam hoca,
error: Content is protected !!