92. Sure El’Leyl Suresinin Sırları

  1. Sure El’Leyl Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 21 Ayetten meydana gelen Sure 71 kelime 310 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 3.720 adet Ulvi ve de Süfli hadim görev yapmaktadır.

-Korktuğunuz ve endişe duyduğunuz bir olay veya hadise olduğunda bu Sureyi 7 kere okuyun ve Allah c.c.’hu himayesine girin.

– Sıkıntıya düştüğünüzde 11 defa okuyun ve sıkıntınızın nasıl ferahlığa ulaştığına şahitlik edin.

– Kavga eden kardeşlerin bu huylarından vazgeçirmek maksadı ile bir bardak suya 11 defa okuyup nefes edin bu suyu içeme suyuna karıştırın ve ailecek tüketin. Huzura vesiledir.

– Aynı şekilde yaramaz haşarı çocuklar içinde aynı formül uygulanmalı bir bardak suya 11 defa okuyup nefes edilmeli aynı şekilde tüketilmelidir.

Her An Dua İle Kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum, medyum kuran, medyum kam, kavga eden çocuklar için ayet, yaramaz çocuklar için ayet, sıkıntı için ayet, korku için ayet, el’leyl suresinin fazileti,el’leyl suresinin özellikleri, el’leyl suresi ne için okunur, el’leyl suresi havas içeriği, kuran ve medyum, kuran ve hoca, kuran ve büyü, el’leyl suresinin sırları nelerdir,
error: Content is protected !!