93. Sure Duhâ Suresinin Sırları

  1. Sure Duhâ Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 11 Ayetten meydana gelen Sure 40 kelime 172 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 2.064 adet Ulvi ve de Süfli hadim görev yapmaktadır.

-Kaybolan ve yitik olan ne varsa geri gelmesi için 41 kere Duhâ Suresini okunmalıdır. Çok etkili ve bu konu üzerine en kararlı Surelerden birisidir.

-Zarar edeceğinizden korktuğunuz herhangi bir şey için hem sabah güneş doğarken hem akşam güneş batarken bu Sureyi 11 defa okuyunuz.

– Ticaret yapanlar bu Sureyi bir nüsha yazıp veya yazdırıp kasalarında saklarlarsa ummadıkları kazançlar ile karşılaşırlar.

– Aynı şekilde yazıp veya yazdırıp cüzdanınız veya çantanızda taşırsanız kesenize bereket yağar.

-Son olarak eski sevgilinizin üzerine veya sizi terk eden kişiye bu Sure çok etkilidir. Geri gelmesi için 14 gün günde 77 kere oıkunmalıdır.

Her An Dua İle Kalın

Medyum Kam

Arama motoru etiketleri: medyum, medyum kuran, duhâ suresinin özellikleri, duhâ suresi havas içeriği, duhâ suresi ne için okunur, zenginlik için hangi sure okunur, malın çalınmaması için okunacak sure, medyum kuran, medyum sırlı dualar,
error: Content is protected !!