97. Sure Kadir Suresinin Sırları

  1. Sure Kadir Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir suredir. 5 ayetten meydana gelen Sure 30 kelime 112 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 1.344 adet Ulvi ve Süfli hadim görev yapmaktadır.

– Eğer Büyük bir günahınız var ise ve bu size ağır bir yük oluyorsa, tamamen bağışlanmk maksadı ile 41 gün 1.041 defa okunması icap eder.

-Kadir Suresi ile Yüce Yaratandan bir şeyler istemek çok yerinde ve sizin için çok karlı bir hadisedir. Şayet ki kabul olmasın. Lütfen isterken dikkatli olalım. Olalım ki isteklerimiz Allah katında reddeilmez. Yine 41 gün günde 1.000 defa okunması icap etmektedir.

-Peygamberimizi S.A.V.’i rüyasında görmek isteyen kimse Perşembe gecesi ve akabinde Cuma gecesi uyumadan evvel 1.000 kere kıraat etmelidir. Dualarımızda Allah c.c.’hu yardımcımız olsun inşallah.

– Kadir Suresini sabah evden çıkarken 3 defa okumak akşama kadar, akşamda eve geldiğin vakit 3 kere okumak sabaha kadar türlü beladan emin kılar.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

Arama motoru etiketleri:kuran ve medyum, medyum kam, medyum kam kadir suresinin sırlarını açıklıyor,kadir suresinin sırları, kadir suresi havas’ı, kadir suresi özellikleri, kadir suresi ne için okunur, peygamberimizi rüyada görmek için kadir suresi, sabah evden çıkarken okunacak sure ve dua, akşam eve gelince okunacak sure ve dua, dilek için sure, istek için sure, dilek ve istek için dua,
error: Content is protected !!