99. Sure Zilzal Suresinin Sırları

  1. Sure Zilzal Suresi bildiğimiz ve de bilinmeyen bir çok havas ve sırrı bünyesinde toplamış bir Suredir. 8 Ayetten meydana gelen Sure 35 kelime 149 harften oluşmuştur. Aynı zamanda Surede 1.788 adet Ulvi ve Süfli hadim görev yapmaktadır.

– Başınız çok dara düşer ise bu Sure ile Allah Tekaddes Hz.’den yardım etmesi için talepte bulunun o kadar çabuk cevap alacaksınız ki, hamd ederken beni, Baba ve Annemin affını talep eder iseniz minnet duyarım.

– Zilzal Suresini ara vermeden 3 kere okuyan her türlü göze nazara karşı mahfuz kılınır.

-Yeni doğmuş bebeklere 7 kere okunması ile her türlü kötü düşünce ve gözden yine mahfuz kılınır.

-Yeni bir ilişkiye başlar iken Zilzal Suresini bir bardak suya 11 defa okuyup nefes eder partnerinizin ayak bastığı bir yere dökerseniz ardınızda divane olur.

– Zilzal Suresini sabredip 14.304 defa okuyup aşkınıza karşılık vermeyen bir kimseye gönderirseniz bu kimse en çabuk tarafından yanınızda olur.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: zilzal suresinin sırları, zilzal suresi havas, zilzal suresi aşk tılsımı, zilzal suresi medyum kam, zilzal suresi özellikleri, medyum kam ve kuran azimüşşan, başınız dara düşünce okunacak sure, nazara karşı okunacak sure, yeni doğmuş sabiye okunacak sure,
error: Content is protected !!