Aşk Büyüsü

Sadece ve Sadece Aşk İçin

Aşk İle

İlgi Arsızı Olmaya Varmısın?

Aşk Büyüsü önce Aşk. Ne güzel söylenmekte içten, samimi ve sıcak “Aşk”

Adeta İnsanın ruhu okşanmakta bu kelimeler insanın dilinden dudağa kendini ve kalbini yansıtırken.

Aşk üzerinde bir yük olmamalı ve Aşkı karşı tarafında sana hisettirmesini beklememelisin.

Her zaman çok sevmek ve onun sana karşı ilgisiz kaldığından mı muzdaripsin?

Onu çok seviyorsun ve ona olan müthiş güven duyguna karşı onunda seni bu şekilde karşılamasını mı istiyorsun?

Aşkının karşılığı sonucunda Aşk ile mi karşılık bulmak istiyorsun?

Tek taraflı Aşk yaşamaktan mı korkuyorsun?

Sevdiğin kimsenin senden daha fazla sana Aşk ile bağlı olmasını mı arzuluyorsun?

Aşkının tanımı ve sana olan aşkın getirisi onu kaybetmek olmasın. Nasıl mı?

Aşk Büyüleri sana bunun getirisini sağlamkta sorunsuz olarak temin etmekte ve bu amaç ile yapılanmakta.

Yeter ki sevdiğinden sevdiğini sana karşı tam bağlıkla görmek iste.

Fakat Aşk adına büyük konuşma. Aşk Büyüsünü kesin ve net olarak emin ise kullan.

 Şöyle ki: Tarafımca istenilen kişiye istediğin gibi Aşk Büyüsü yapıldı.

Zaman geçti aradan ve Aşk Büyüsünü yaptıran kimse belirli bir zaman skalasından sonra yaptırdığı Büyüden pişman oldu ve karşı tarafı terk etti.

Büyülenen kimse ise büyük bir buhran krizine girmiş ve çok sıkıntı çeker duruma girmiş vaziyette.

Şimdi Bir üst başlıkta belirttiğim üzere Aşkından kesin ve Net emin değilsen kullanma demekteyim sebebi ise sıkılıp başka arayışlara girecek isen muhakkak tekrar yine benimle iletişim kur ve yapılan Aşk Büyüsünü açalım.

Ben ne kadar Kam ve Medyum olsam da gerçek anlamda çok haklıyım bu ve bunun gibi durumda en büyük vebali ben almaktayım.

Bu yüzden yaptığın Büyülemenin sonucu benide vebal altında bırakabilmekte. Bu sebep ile beni de düşünmeni ve bana da hak vermeni beklemekteyim.

Aş Büyüsü Hakkında

Tarihte Büyü kullanımı ise çoğu kez hep Aşktan yana olmuş ve bu uğurda İnsanlar tanımsız aşkın onları ödüllendirmesi ile hayatlarına daha anlamlı bir şekilde yön vermişler ve yaşantılarını Aşk ile taçlandırmış durumdadırlar.

Konu aşk üzere olunca çok şey açıklayası geliyor insanın.

Ben Aşk konusunda marifetlerimi Aşk Büyüsünden yana sıkıntısız ve sorunsuz olarak aşkının sana aşkını yansıtması adına kusursuz işlemler ile şevk  ile sürdürmekteyim.

Senin adına sana karşı destan olsun diye çalışmaktayım bunu bilmelisin.

Senin ona karşı duyduğun bağlılık ve içini kıpır kıpır yapan şey ne ise emin olmalısın ki Aşk büyüsü ve Aşk büyüleri ile senden daha fazla onun kalbini sana karşı bağlamak hatta sensiz olamamasını sağlamak, dahası ömürlük olarak kalbine adını ve her zerreni kazımak için Aşk Büyüsü ile çok mümkün olan olanakları sana sunmakta.

Ben ve benim gibi yahut benim düşünceme sahip Kam ve Büyücüler umarım öte yaşantılarında yaptıkları Aşk büyüleri adına affedilir ve daha iyi bir Cennet boyutunda ebediyyen yaşarlar temennisindeyim.

Peki Aşk Büyüsü nasıl uygulanır?

Aşk Büyüsünü uygulamakta önemli unsurlar vardır. Nasıl mı? Bu unsurardan bir kaçını sıralayalım.

Öncelikle Aşk Büyüsü yapılacak kimsenin kendi resmi lazımdır. Resim üzerinden çalışmalar ise çeşitlilik arz etmektedir. Örneğin birebir resime yapılan Tılsımlama gibi.

Aşk Büyüsü yapılacak kimsenin Anne adı, ne zaman doğduğu ve bilgileri yıl, ay bilgisi olarak önem taşımaktadır.

Büyüyü yaptıracağınız kimsenin sizin yakınınızda olması yapılan Büyü için ayrı bir önem taşımaktadır.

Şöyle ki Aşk Büyüsü adına hazırlanan Tılsımlardan bir kaçı ile size ulaştıracağım 500 ml suda bozulacak ve yarısı elde etmek istediğiniz kimsenin kapısının eşiğine diğer yarısı ise kendi kapı eşiğinize dökülecek bir Tılsımlama olacaktır.

Bundan başka Aşk Büyüsü yapılacak kimsenin kalbi letaifleri ve duyguları etkilensin aklına düşün ve sürekli sizi düşünsün diye hazırlanacak boylamanın 4 gün kadar üzerinizde taşımanız uyurken yastığınızın içerisinde bulundurmanız gerekmektedir.

Önemli noktalardan birisi ise sol serçe parmağınızın tırnağını kesmeniz ve yine size ayrı olarak hazırladığım Tılsımı yakar iken tırnağınızı da bu tılsımla yakmak ve bu Tılsımlı külleri bir ağaç altına gömmeniz gerekmektedir.

Yine Aşk Büyüsü işlemlerinden sadece bir kaçı olarak kurutulmuş ve Aşk Büyüsü adına hazırlanmış “dana kuyruğunu” sizin için  müsait olan bir bahçe veya topraklık alana kendi elleriniz ile gömmeniz gerekmekte. Biraz zahmetli gibi görünse de Aşk adına dananın kuyruğu nasıl kopacak deneyimleyeceksin.

Bak arkadaşım bunları ve içeriği birazda olsa anlatmamda ki sebep şu bilmelisin. Benim işim Büyü, gücüm Sihir, düşüncem ise Efsunlama adına. Benim hayat tarzım ve yaşam amacım bu.

Epey huzurluyum ve işimin hakkını verebildiğim için Yaratana ne kadar şükretsem az kalmakta.

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: aşk büyüsü, aşk büyüsü yapan medyum, medyum ara, medyum bul, medyum aşk, medyumluk ve aşk, aşk tılsımı, aşk büyüsü yapan medyum, ömürlük aşk büyüsü, etkili aşk büyüsü, kesin sonuçlu aşk büyüsü, aşk tılsımlaması, aşk büyüsü içerikleri, aşk büyüsü şartları, aşk büyüsü nasıl yapılır,

error: Content is protected !!