Kahve Büyüsü

Kahve Büyüsü hakkında bilgi vermeden önce kahvenin insan vücudunda ki ilk izlenim etkisinden bahsetmek istiyorum. Kahve çok samimi bir içecek olması ile bilinmekte bu yüzden sıklıkla da tüketilmektedir. Bu mucize içecek hem kalbe hemde damağa hitap etmektedir, aynı zamanda kişiler arası çakraların uyumunu sağladığı da kanıtlanmış durumdadır.

Özellikle çakra uyumu sadece kahveyi tüketim aşamasında etki göstermektedir. Kahveler içildi her şey iyi fakat kahveler bittikten sonra, kalbi letaif diğer adı ile çakralar ise eski haline dönmektedir.

Bu nedenle kahve içerken yakalanan samimi ortamı uzun soluklu olarak ve inşallah ömürlük kılmak adına Kahve Büyüsünden sizde faydalanabilirsiniz.

Kahve Büyüsü günden güne kullanımı unutulmuş ve kullanılmaz bir büyü olarak tarafımca gün yüzüne çıkartılmıştır. Eski büyü ahitli kitaplarımın birisinde rastladığım ve uzun soluklu olarak uyguladığım bu nadide ve çok etkili olan efsunlamadan fayda görerek bir yakınınıza tavsiye etmeniz en büyük umudumdur.

Kahve Büyüsünü oluşturan aynı zamanda en önemli unsur ise şunlarıdır. Kahveyi içirip ve çok samimi bir ilişki yaşamak istediğiniz kimsenin anne adı ve annesinin büyü yapılacak şahsa karşı kullandığı anne isimi, özellikle doğduğu şehir bilgilerine vakıf olmanız gerekmektedir.

Bu aşamayı da tamamladınız. Şimdi Medyum Kam hocanın derlediği ve eski alimlerin muhabbet celbi olarak kullandığı Kahve Büyüsünü gereken günlerine riayet ederek hazırlayarak tarafınıza iletmesi gerekmekte.

Son olarak Büyü aşamasında ki uygulamayı size beyan edildiği usulde hazırlayıp kahveyi aşkınıza böylelikle köle olacak kimseye ikram etmeniz kalmakta.

Her an duanın gücü ile kalın.

 Medyum Kam

arama motoru etiketleri: medyum, medyum büyüleri, medyum tılsımları, medyum yeni büyü,medyum ara, medyum bul, medyum telefonu, etkili medyum, cinci medyum, havas ve medyum, büyü tılsım ve medyum, medyum telefonu bul,medyum telefonu ara, medyum kam, kam büyüleri, etkili tılsımlar, kahve büyüsü, kahve büyüsü nasıl yapılır, kahve büyüsü hakkında, kahve ve büyü, kahve ve medyum, kahve ve tılsımlama, adet kanı ve kahve, büyü yaptırmak istiyorum, en etkili büyü, en kuvvetli büyü,
error: Content is protected !!