Kısmet Açma Büyüsü

Herşey Kısmet İle Başlar

Mutlak Olan Sensin

Kısmet Açma Büyüsü içeriğinde seni şu alt başlıklar bekliyor.

Kısmet açma nedir? Kısmet neden kapanır? Kısmet ve Şansın  Yıldızlar ile alakası nedir? Kısmet nasıl açılır? İşlem öncesi ve sonrası durumum ne olacak? En önemlisi kısmetimin kapalı olduğunu nereden anlarım.

İnsanlar bir fıtrat üzerine yaratılmış Dünyada ki en şerefli canlılardır dolayısı ile Allah c.c.’huda bize ruhundan üflemiş ve Dünyaya hâlk olmuşuzdur.

Büyünün içeriğine gelmeden şunu idrak etmen şart.

 

Her İnsan doğduğu anda ki yeri ve zamanı itibarı ile Dünyanın hangi Enlem ve Boylamında  bulunmasından yola çıkılarak Yıldızsal etkileşimi başlar.

 

Bu tamamen kişilere yani sana has kılınan bir özelliktir.

 

Bu özelliği kimileri en uç noktalarda yaşamaktadır. Fakat kimileri ise bundan hiç etkilenmemektedirler. Bu ise kişisel bir sorun olmaktan öte bir kader çizgisidir.

 

Bu kader çizgisini ise İnsanlar  kendileri ilahi bir güç Allah c.c.’hu  sayesinde belirleyebilmektedirler.

 

Geçmişinize baktığınızda çok iyi adeta süper hissettiğiniz zaman aralıkları muhakkak vardır.

 

Eğer kısmetsizlikten ve bahtsızlıktan yakınıyorsan, şöyle bir geçmişe bak haksız olmadığımı göreceksin.

 

Şimdi biraz Kısmet Açma Büyüsü alt başlıklarına cevap vermek adına öncelikle Kısmet Açma nedir bundan bahsedelim.

 

Örnekleme yapılacak olursa düzenli olarak sağlıklı beslenir iseniz bunun karşılığı size zinde ve performans olarak yüksek kalite sunan bir beden sağlığı ile yaşarsınız.

 

Ama kısmetinizin kapalı olması da aynı örneklemeden yola çıkılarak incelenecek olursa.

 

Üzerinize aldığınız her kem bakış ve düşünce siz istemeseniz de doğal olarak Yıldızınızı düşürmekte ve bu bahsettiğim kem bakış ve düşünceler size isabet ettikçe bütün kötülükleri adeta üzerinize çeker duruma gelmenizde kaçınılmaz olmaktadır.

 

Hele ki bunu üst üste yaşadığınızda Yıldızınız dip yapması ile maalesef kötü sonuçlu bir hayat yaşamaktasınız.

 

Bir çok ünlünün kendi adına yaptırdığı Kısmet Açma Büyüsü ve Yıldız Yükseltme işlemleri yaptırması da tam olarak bununla ilişkilendirilebilir.

 

Kısmetinizin illa bu şekilde “Kem Göz ve Düşünce” etkilenmeyebilir de.

 

Mesela çoğunlukla bir başkası tarafından sizin üzerinize iliştirilmiş Kısmet Kapatma ve Yıldız düşürme işlemi de uygulanabilmektedir.

 

Eğer durum böyle ise profesyonel bir yardım almanız sizin açınızdan çok isabetli ve yerinde olacaktır.

 

Bu gibi bir durum ile karşı karşıyasanız inanın bunu açtırmazsanız günden güne daha kötüye giden bir yaşam sizi bekliyor olacak buna inanın.

 

Kısmet ve şansın birebir yıldızınız ile alakası ise şöyle açıklanabilir. Düşünün uzayda her bir titreşim dolayısı ile ses sonsuza kadar yankılanmakta.

Sizin kötü enerjinizin eğer Kısmet Açma ve şansınızın yükselmesi adına işlem yapılmaz ise gün be gün daha artacak bu size büyük bir yük getirecektir hal alacaktır.

 

Kısmet ve Şansın Yıldızlarla birebir alakalı olduğu bir varsayım değil birebir gerçekliği yansıtan ve hepimizin yaşayacağı bir olaylar süregelimidir.

Peki Kısmet Nasıl Açılır?

Hepimizin vücudunda çeşitli Batı Ülkelerinin tabiri ile Çakraları vardır.

Zaten Yıldızımızın bizi etkilemesi de  bu Çakralar “Letaifler” sayesinde mümkün olmaktadır.

Bütün karşı taraflı Büyülerde ise direk bu Çakralar Letaifler üzerine çalışma yapılmakta ve bütün Büyüsel olaylar silsilesi böyle işlemektedir.

Kısmet açmada en başta bu çakraları temizleme işlemi yapılmakta bu işe şu aşamalar ile sağlanmaktadır.

1-) Banyo Kürü:

Benim senin adına belirleyeceğim Tılsım ve içeriğin kağıda dökülmesi ile bir Tılsımlama hazırlanmakta ve yine belirlenen vakitler eşiğinde bu Tılsımlı kağıtları banyo suyunda bozup öylece yıkanman gerekmekte.

2-) İçim Kürü:

Yine sana özel ve Yıldızna yıldıznamene has hazırlanan Tılsımları içme suyunda bozup gün içerinde uyanır uyanmaz ve gece uymadan evvel içmen gerekmekte.

3-) Üzerinde taşımalık Tılsımlar bütünü:

 

Sadece sana özel açılım ile hazırlanan Vefk, Boylama yahut Hamayli hazırlandıktan sonra 1 ay döngüsü üzerinde taşıman gerekmekte.

 

4-) Cüzdanına veya çantana koyacağın Tılsımlama:

Sadece senin adına hazırlanan ve hayatında, yaşantında maddi olarak büyük faydalar sağlayacak bu Tılsımlamayı da her daim ya çantanda yahut cüzdanında taşıman gerekmektedir.

Peki Kısmetimin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarım:

Geçmişe baktığında şuan bulunduğun yaşantı ile kıyas yaptığında bunu gerçekten daha iyi idrak edeceğinden eminim. Çalıştığım çok göz önünde olan İnsanlar sürekli eskiden daha iyiye nasıl giderim telaşı ile işlem yaptırmaktalar. Olması gerekende tam bu değil mi? Gelecek geçmişten daha iyi olmalı ki hayatımızın tadını ve hazzını daha bir coşku ile yaşayalım.

Sende daha iyi bir gelecek ve hayat standartı için Kısmet Açma Büyüsünden bir an önce faydalanmalısın.

Her an dua ile kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: Kısmet açma büyüsü, kısmet açma büyüsü medyum, kısmet açma büyüsü nasıl yapılır?, kısmet nasıl açılır, kısmet açmak için büyü, kısmet açan medyumlar, kısmet açtırmak istiyorum, kısmet açma büyüsü nasıl yapılır, kısmet nasıl açılır, kısmet açma banyo kürü, bereket büyüsü, kısmet açmak için çalışma, medyum, medyumluk, medyumlar, kısmet medyum,medyum telefonu bul 0530 256 0725,

error: Content is protected !!