Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü, içeriğimde şu alt başlıklarda konuyu detaylandırdım.

Papaz Büyüsü nedir? 

Papaz Büyüsü ne amaçla yapılır?

Papaz Büyüsünün etkileri nelerdir?

Bunun dışında Papaz Büyüsünün tarihi ve bu büyü hakkında çok fazla bilinmeyenler ve aynı zamanda kimi yanlış bilinen gerçekler ile baş başasın.

 

Bilmeni isterim ki bu içerikte olanlar farklı bir perspektif ışığında incelenmektedir.

Papaz Büyüsü denilince Papaz tarafından yapılan Büyüler ve içerikler geliyor herkesin aklına ama bu bilgi bence tamamen doğru değildir.

Gürcistan’da Büyü ve Paranormal hadiselerin öğretimini yapan bir okula seneler evvel ilk gidişimde Hristiyanlıktan çıkan bir Papaz ile arkadaşlığım oldu.

Süregelen lakırdılarımızda çok iyi Büyü yapabildiğini yeni Müslüman olmasına karşın hala eski ahitlerini uyguladığını gördüm.

Tartışmalarımızın ortak yanı hep şuan İslam Büyü felsefesinde kullanılan dilin İbranice olduğu yönüne idi.

Dinler bir bütündür hepsi Allah c.c.‘huya inanır ve son Din İslamiyettir Elhamdülillah.

Bilmenizi isterim ki şu anda görev yapan her Papazın bu Büyüyü yaptığı anlamını da çıkartmamak lazım.

Ne kadar Camilerin İmamlarının Büyü yapabildikleri doğru ise Kiliselerin Papazlarının da Büyü yapabildikleri doğru orantıdadır.

Büyü her Kutsal Kitapta vurgulanmıştır ancak açıklanamaz bir durum olmasından mütevellit her türlü Büyü halk arasında bir bilinmez olarak kalmıştır.

Büyünün meydana gelip zuhur etmesinde en önemli faktör Cin ve tayfalarının etkileşim gösterip doğanın ve tabiatın en başta Allah c.c.‘hunun izini kifayetiyle meydana geldiği kısa bir anlatım ile açıklanabilir.

Cinlerin birçok kavimi vardır ama en korkulası olanları ise 7. kat semada bulunan ifritlerdir.

Hristiyanlık dinine tabi olan Cinlerin nüfusu ise hayli kalabalıktır oysa hak Din ise İslam’dır.

Hala günümüzde sayıları epey fazla olan bu varlıkları eski dönemlerde de Papazlar bu Cinlerden yardım almışlar ve yaptıkları Büyüyü etkin hale getirmişlerdir.

Papaz Büyüsü Nedir?

Önümüzde 2000 yıllık bir Büyü öğretisi var. Gelgelelim bu öğretiyi günümüzde bulunan Medyumların çoğuna atfetmek oldukça yanlıştır.

Her Büyüde Olduğu Gibi Papaz Büyüsünde de olası tehdit ve yanlışların önüne geçmek adına lütfen herkese İtibar etmeyin.

Sonuçta bilmenizi isterim ki Papaz Büyüsünün ilk temelleri Hristiyanlığın ilk devrelerinden beri süregelmektedir.

Gösterdiği farklıkla beraber Aramice Lisanında yapılan bu Büyü o zamanlarda çok revaçta ve kullanılmaktaydı.

Halk arasında okuma yazma bilinmemesinden ve o zamanın alimlerinin Papazlar sayıldığından dolayı ilk Papaz Büyüsü o zamanın dili Aramice lisan kullanılarak Papazlar aracılığı ile yapılıyordu.

Rivayetten öte o devirde Papazların adeta ilahlaştırıldıkları doğrultusunda, ancak ve ancak bizlerde cinler gibi sadece ona Allah‘a kuluz.

Belirli bir zaman sonra tarih yön değiştirdi ve Aramice yerini Süryanice lisanla bıraktı.

Papaz Büyüsü artık Süryanice lisan ile yapılır durumda olmuştu artık.

Aslına bakarsanız çoğunluklu rivayette Papaz Büyüsünü Papazlar yapmaz sadece ismi budur gibi söylemleri ise tamamen gerçek dışıdır.

Şunu da belirtmek isterim ki şu anda uygulanan büyük çoğunluk Papaz Büyüsünde Aramice lisanı pek kullanan yok gibidir. Süryani lisanı kullananlar ise daha bir yoğun durumdadır.

Sizce bu ne kadar yerindedir takdiri sizlere bırakmaktayım.

Ama Süryani lisanınıda hakkı ile Papaz Büyüsünde kullananlara bir diyeceğim yok elbette.

Bu içerikte size bilgi birikimimden örneklemelerle Papaz Büyüsünü detaylandırmaya çalıştım.

Sadece ben yaptım olduculardan. İşinin erbabı olmayanlardan korunmanızı ve sakınmanızı naçizane bir dilek kabul edin.

Aslına bakarsanız bu çok tehlikeli bir uğraşıdır.

Bıçağın kesmeyen yüzü sırtı olduğu gibi birde keskin tarafının olduğunu lütfen unutmayın.

Maksat aşk temini, eve sadakatle bağlılık, küskünlerin bir araya gelmesi aklınıza gelecek bütün Aşki durumlardan yana ve Papaz Büyüsü diğer Büyülerden katbekat üstün bir Büyü olduğundan ve kullanılan malzeme, niyet, okuma, yazım, yönlendirilmelerin yanlış olması sebebi ile özellikle kaş yapayım derken göz çıkartmak Allah c.c.’hu muhafaza hayli mümkün olabilmektedir.

Papaz Büyüsü ne amaçla yapılır?

Şu anda kullanılan bir çok Büyü formülü içeriğimizde de bahsettiğimiz üzere o devirlerde de kullanılmaktaydı. Bu konuda ise Papazlara  sıkça başvurulurdu.

Hatta Osmanlı Devlet büyüklerine bile sıkça kötü maksatlı Papaz Büyüleri sıklıkla yapılmıştır.

İlim ilimi alt eder, tabi ki Seyit soyu olan Padişahlara yapılan bu Büyü canlarına kast etmeden bozulmuştur elhamdülillah.

Papaz Büyüsü sadece ölüm, kötülük, intikam için kullanılmamıştır. Aksine Aşk için, Sevgi temini için, Kimseyi kimseye karasevdaya düşürüp lâl etmek adına da sıklıkla kullanılmıştır.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz Büyüsü aşıkların tek taraflı aşkının sona ermesi maksadıyla da sıkça kullanılan bir Büyüdür. Tarih böyle yazmakta elimde bulunan tarihi Havas ve Büyü kitapları da aynı zamanda bunu öngörmekteler.

Papaz Büyüsünün etkileri genel anlamda diğer Büyülerden daha etkin sonuç verdiğinden hatta daha yüksek tesiri sebebi ile diğer Büyü yan etkilerinden daha şiddetli bir dönem geçirilmesi olasıdır.

Bu Büyüye tabi olan kimse aşk adına büyük bir coşku yaşar, adeta karasevdaya düşmüş gibi olur.

Hiç sevmiyorum diyen birisi aşk sarhoşu olur, daima onu yanında yakının da ister, hareketleri Aşk adına daha büyük olur.

İlk devre biraz keyifsizdir, sonra büyük bir Aşk coşkusu yaşar ve eğer ki kavuşamazsa Büyülendiği kimseye, yine keyifsizlenir ama bu iniş ve çıkışı tam anlamıyla en uçlarda zirve yapar.

Papaz Büyüsü adına Büyülerin şahikası dersek yanılmayız.

Büyünün temellerinden birisi kişinin vücuduna değen nesneleri yahut saç, tırnak, tükürük, sperm özellike adet kanı kullanmak işin erbabları için olamazsa olmazdır.

Tabi uzaktan telkinezi ile Büyünün işlevsel hale gelmesi de bittabi uğraşılar ile gayet mümkündür.

Kimseyi yadırgamıyorum ve zan altında bırakmıyorum fakat bütün toplumlarda kadının adet kanının çeşitli şekillerde sevilmek istediği kişi ya da kişilere yedirmesi olağan bir durumdur.

Bu aşamada ise bunun etkisi kısa ve sadece zemheri üstelik kimselerin bünyesinde oluşan sevgi, aşk, bağlılık kısa zamanda sona ermekte ve umutsuzluk bir dahakine bir dahakine den öteye geçmemektedir.

Papaz Büyüsünün bir temeli de bu noktadadır. Aramice Lisanla yapılan tılsım, sulu adet kanıyla bozulup hedeflenen kimse veyahut kimselere uygulandığında işte asıl Papaz Büyüsünün bilinmeyen en etkili formüllerinden birisi İle baş başa kalmaktasınız.

Aşk adına yapılan Büyünün iyiliği adına ALLAH c.c.‘huya sığınmaktayım.

Allah c.c.‘hu ile her an duada kalın

Medyum Kam

arama motoru etiketleri: papaz büyüsü, papaz büyüsü tarihi, papaz büyüsü hakkında, papaz büyüsü nedir, papaz büyüsü nasıl yapılır, papaz büyüsü yapan medyum, papaz büyüsü medyum ara, papaz büyüsü medyum bul, papaz büyüsü medyum telefon, papaz büyüsü nasıl bozulur, papaz büyüsü gerçeği, papaz büyüsü içerikleri, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum, en etkili büyü nedir papaz büyüsü,

error: Content is protected !!